Filtry do wody - Uzdatnianie wody

 

Filtry do wody

 
 

Odżelaziacze

Or-....

Oa-F2510-...

Oa-F5600-...

Oa-F2750-...

Oa-F2850-...

Oa-F3150-...

Stalowe`

Zmiękczacze

Cabinety

Standard

Duplex

Odmanganiacze

Odwrócona osmoza

Kolumny węglowe

Kolumny sedymentacyjne

Sterylizatory

Lampy UV

Pompy dozujące

Demineralizatory

Destylatory wody

 
     

 

 

Nowości

 
     
     

 

 

 

 

Zawór sterujący Fleck 2510

 
 

Do odżelaziaczy wody o automatycznym sterowaniu produkowanych przez firmę EKOMECH używamy najczęściej głowic sterujących  produkcji amerykańskiej firmy Fleck typu 2510. Głowica Fleck 2510 do odżelaziaczy EKOMECH typu E-Or-...

W trosce o wysoką trwałość przy zachowaniu najwyższej jakości firma EKOMECH stosuje do odżelaziaczy wody o wymiarach butli od 10" do 16" niezawodny zawór sterujący firmy Fleck  model 2510.

Korpus zawory wykonany jest z bardzo wytrzymałego tworzywa o nazwie Noryl i działa na zasadzie tłoka który przesuwając się w zaworze otwiera lub zamyka odpowiednie kanały. W następstwie czego uruchamiane są kolejne cykle regeneracyjne. Kanały w zaworze mają durze przekroje co wpływa na dobre płukanie odżelaziaczy.

Do sterowania  używamy jest programator  który posiada bardzo mocny silnik wspomożony reduktorem steruje niezawodnie tłokiem.

Do zakupu na pewno przekona Państwa fakt że do dnia dzisiejszego żaden z wykorzystanych  zaworów do produkcji odżelaziaczy nie zepsuł się, nawet jeżeli nie był na czas konserwowany. Zawsze po zgłoszeniu awarii przez użytkownika odżelaziacza i wizycie serwisu EKOMECH który wyczyścił nagromadzony osad, zawór nadawał się do dalszej eksploatacji.

Sterowanie zaworu poprzez tłok ma przewagę nad układem gdzie krzywka otwiera i zamyka klapki które w wypadku nagromadzenia się osadu potrafią się ni domknąć i co zatem idzie filtr nie będzie działał prawidłowo. Zawory z układem  klapkowym mają najczęściej  małe przepływy co powoduje złe płukanie odżelaziacza a co zatem idzie zniszczenie złoża.

 

 
     
 

Kontakt

 
 

Centrum Wody EKOMECH

Adres firmy: Mazowiecka 4 , 05-091 Ząbki Polska         

Telefon firmy:         (+48 22) 781 74 74

Telefon komórkowy:     +48 601 74 74 74

Adres Email: ekomech@ekomech.pl

Faks firmy:              (+48 22) 762 88 88

Mapa dojazdu

Zadzwoń przez Skype do CW Ekomech

 
     

 

 

Promocje

 
  Promocja wiązana:  

     Każdy klient który zamówi dowolny filtr na cały dom przez Internet może zakupić  odwróconą osmozę za 500 zł netto.

 

 

 
     

Copyrights EKOMECH © 2004, 2005  |  Zasada Prywatności | Polityka prywatności | Ostatnia modyikacja:2007-03-19 | Mapa witryny