O nas - historia Centrum Wody EKOMECH

 

Działalność firmy

 
 

Filtry do wody

Kontenerowe stacje hydroforowe - hydrofornie

Nawadnianie terenów zielonych - ogrody, sady, parki

Ekologiczne systemy grzewcze - pompy ciepła, kolektory słoneczne, ...

Baseny kompielowe - wanny z hydromaserzem

Usługi hydrauliczne- hydraulicy

Mapa witryny - spis treści

 
     

 

 

Nowości

 
     
     

 

 

 

 

Metody uzdatniania wody

 
 

 

Szanowni państwo.


Centrum Wody EKOMECH od 1988 roku zajmuje się problemami wody. Firma nasza wykonywała instalacje sanitarne i centralnego ogrzewania, oraz zajmowaliśmy się montażem i serwisem urządzeń uzdatniających wodę na zlecenie firm zagranicznych. współpraca ta pomogła nam poznać najnowsze technologie w dziedzinie uzdatniania wody.

Od 1991 roku firma zaczęła produkować własne urządzenia na bazie stalowych zbiorników produkowanych na nasze zlecenie. Około 1994 roku produkcję oparliśmy na zbiornikach z laminatu produkowanych na nasze zlecenie przez polską firmę. Niestety zbiorniki te mimo wysokiej wytrzymałości na ciśnienie nie wyglądały estetycznie. z tego powodu postanowiliśmy oprzeć naszą produkcję na importowanych zbiornikach z Włoch i zaworach firmy Autotrol.

W 1996 roku nawiązaliśmy współpracę z kilkoma firmami importującymi wyroby firmy Structural oraz Fleck, z USA a później z Europy. Dzięki tej współpracy zaczęliśmy produkować urządzenia o najwyższej jakości.

Od samego początku naszej działalności postawiliśmy na wysoka jakość urządzeń, oraz na opracowaniu złoża o wysokiej efektywności działania . Naszym koronnym urządzeniem stał się odżelaziacz wody, do którego zastosowaliśmy złoże własnej produkcji o nazwie Dolmix.

Mając na względzie państwa wygodę firma nasza rozszerzyła swą ofertę o pompy i zbiorniki hydroforowe, oraz fachowy montaż urządzeń.

Na początku 2002 roku rozpoczniemy produkcję betonowych "kontenerowych stacji hydroforowych na potrzeby budownictwa jednorodzinnego oraz ogrodnictwa.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy telefoniczną pomoc techniczną pod numerem 0-601-25-74-74 gdzie służymy pomocą w sprawach doboru urządzeń i ich instalacji. W siedzibie naszej firmy są organizowane szkolenia z zakresu problematyki uzdatniania wody oraz montażu i serwisu naszych urządzeń.

W obecnym czasie jesteśmy w fazie dynamicznego rozwoju naszej firmy co przedstawia się rosnąca sprzedażą.

Jesienią 2000 roku rozpoczęliśmy budowę nowej siedziby firmy wraz zapleczem magazynowo-produkcyjnym co poprawi obsługę naszych klientów, oraz pozwoli systematycznie rozwijać asortyment, jednocześnie zwiększając konkurencyjność cenową. Pragniemy rozwijać naszą sprzedaż w oparci o najnowsze dziedziny przekazywania informacji, a w szczególności poprzez Internet.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z zainteresowanymi firmami.

Dziękując za dotychczasową współpracę i licząc na pomyślny jej rozwój w przyszłości gorąco zachęcam do korzystania z naszej witryny. Proszę o ewentualne uwagi krytyczne na temat jego opracowania, jak również bieżącego zachowania się firmy na rynku. Uwagi Państwa pozwolą na dalsze doskonalenie naszej witryny, bieżącej obsługi klienta, a przede wszystkim naszych produktów.

Z poważaniemAdam Lasecki

Dyrektor Centrum Wody EKOMECH
 

 
     
 

Kontakt

 
 

Centrum Wody EKOMECH

Adres firmy: Mazowiecka 4 , 05-091 Ząbki Polska         

Telefon firmy:         (+48 22) 781 74 74

Telefon komórkowy:     +48 601 74 74 74

Adres Email: ekomech@ekomech.pl

Faks firmy:              (+48 22) 762 88 88

Mapa dojazdu

Zadzwoń przez Skype do biura Centrum Wody EKOMECHCW Ekomech

 
     

 

 

Promocje

 
  Promocja wiązana:  

     Każdy klient który zamówi dowolny filtr na cały dom przez Internet może zakupić  odwróconą osmozę za 500 zł netto.

 

 
     

Copyrights EKOMECH © 2004, 2005  |  Zasada Prywatności | Polityka prywatności | Ostatnia modyikacja:2007-02-09 | Mapa witryny